Kas oled vähemalt 18-aastane?

Jah Ei

*Vajutades "JAH" kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane ning samas teadvustate, et leheküljel kasutatakse Teie paremaks teeninduseks küpsiseid. Rohkem infot küpsiste kohta aadressil http://www.aki.ee/et/kupsised

Menüü

Kochi Käsitöö- ja Õllefest 2016

Kutsume teid osalema Kochi Käsitöö- ja Õllefestil, mis leiab aset 15-17 juulil 2016 Kochi Aitade sisehoovis

Esmakordselt kaasame oma traditsiooniks saanud käsitöö festivalile ka käsitööõllede valmistajad, et pakkuda külastajatele võimalust tutvuda Eesti Craft-õllede rikkaliku ja omanäolise valikuga ning võimaldada väikepruulidel oma head toodet ka laiema hulga rahvani viia. Säärane tutvustamine ja iseenda reklaamimine on paljudele pruulijatele keeruline, kuid selle ürituse raames on neil selleks võimalus. Kokkuvõttes kasvatame üheskoos tuntust läbi vahetu maitsekogemuse, suhtluse ja oma kaubamärgi teadvustamise.

Kochi Käsitöö- ja Õllefest toimub samaaegselt Merepäevadega, seega ootame laadale arvukalt külalisi. Craft-õllede tootjatest on hetkel osalemas Tanker Pruulikoda, Muddis Õllevabrik (Moe), NanoPruul Pruulikoda, Õllenaut, Lehe Pruulikoda, Raba Mustlaspruul, Kolk, Käbliku, Raasiku, Genika, Koch Pruulikoda, Must Lips, Holly Roller, VonHop, Hiiumaa ja Pappa Pruulikoda. Osalemas on ka Kochi sõprusettevõte Soomest oma käsitöö Gin’iga – Helsinki Dry Gin, mida kohapeal tutvustamas ettevõtte Pruulmeister ise.

Laadal osalevad ka, nii nagu igaaastaselt, erinevad talu- ja maakauba pakkujad ning käsitööesemete müüjad. Seega on tegemist ühe vahva Käsitöö toodete Festivaliga.

Kuid kuna tegemist on pere üritusega, on mõeldud ka kõige pisemate peale – neile on eraldi telk, kus saab sõita elektri-mootorrattaga, vintage-autoga, joonistada, lugeda või meisterdada – lisaks jagatakse õhupalle.

Üritus on planeeritud 15. Juulil kell 16.00-20.00, 16. Juulil kell 12-20.00 ja 17. Juuli kell 12-15.00.

Festil viikase läbi küsitlused, mille tulemusena selguvad pühapäeval 17. juulil ka publiku lemmikud erinevates kategooriates.

Reede õhtul soojendab mõnusa muusikaga meeli Kochi Pruulikojas Justament, laupäeva päeval mängib mõnus lõõtsamuusika, õhtul Trahteris Kukerpillid. Õhtune sissepääs Trahterisse tasuta.

Tule veeda üks mõnus nädalavahetus meiega !

Kochi Aidad- kohtumispaik mereväravas!

Facebook

Tagasi ürituste ja informatsiooni juurde